W weekend grali także najmłodsi Hegemoni! Tym razem nasi wychowankowie wspierali zaprzyjaźnione kluby: Juvenia Kraków, Rugby Club Częstochowa i Bajtle RUGBY Ruda Śląska.

Nasz zawodnik Konrad Jóźwik w barwach Juvenia Kraków walczył w Centralnej Lidze Kadetów. Klub z Krakowa wygrał z EDACH Budowlani Lublin 19:10.

W II lidze kadetów w barwach Rugby Club Częstochowa wystąpili Dawid Noras i Jakub Formicki. Klub z Częstochowy wygrał turniej, a Dawid został MVP turnieju!

W Turnieju Dzieci i Młodzieży w Częstochowie nasi wychowankowie występowali w barwach Bajtle RUGBY Ruda Śląska. Borys Guzak i Tymoteusz Gonera w kategorii żak zajęli 4 miejsce. A Igor Barak zagrał w kategorii mikrus, w której zwycięzcami byli wszyscy.