Hegemon Mysłowice szykuje się do kolejnego emocjonującego starcia na własnym boisku. W ramach rozgrywek 1. ligi rugby drużyna z Mysłowic podejmie lidera tabeli, Rugby Białystok. Mecz odbędzie się 27 kwietnia o godzinie 13:00 na Stadionie Rugby Wesoła w Mysłowicach.

To będzie spotkanie, którego nie można przegapić! Hegemoni, mimo iż ich rywalem będzie lider tabeli – Rugby Białystok, nie zamierzają ustąpić w walce. Zespół z Mysłowic jest gotowy postawić trudne warunki faworytom tego spotkania i walczyć o kolejne punkty w tym sezonie.

Determinacja i pewność siebie może być tu kluczowa, zwłaszcza po ostatnim meczu we Wrocławiu. Jak mówił po tym spotkaniu prezes Hegemona Mysłowice, Tomasz Penkal:

„To był mecz z tych do wygrania. Niemalże przez całe spotkanie przeważaliśmy, a przewaga terytorialna nie podlegała żadnej wątpliwości. Jednak ponownie objawiła się nasza bolączka tej rundy, że niewykorzystane sytuacje się na nas mszczą. Schodząc z murawy nie odnieśliśmy wrażenia, że byliśmy drużyną gorszą. Następny mecz, jaki nas czeka, nie zapowiada się na łatwiejszy i doskonale zdajemy sobie z tego sprawy, dlatego z pokorą wracamy do treningów i odzyskania swojego hegemonowego DNA w grze.”

Trener oraz zawodnicy przepracowali ostatnią porażkę z zespołem z Wrocławia i zapowiadają, że taka sytuacja, w której mszczą się niewykorzystane sytuacje, już się nie może więcej powtórzyć. Hegemoni będą starać się wykorzystać każdą szansę i pokazać swoje umiejętności na boisku, dążąc do zwycięstwa przed własną publicznością.

Mecz z Rugby Białystok zapowiada się jako prawdziwe widowisko dla wszystkich miłośników rugby. Hegemon Mysłowice liczy na wsparcie swoich wiernych kibiców, którzy zawsze stanowią nieocenioną siłę podczas spotkań.

Zapraszamy wszystkich fanów rugby do przybycia na Stadion Rugby Wesoła w Mysłowicach, aby wspólnie kibicować drużynie Hegemon Mysłowice i cieszyć się ze wspaniałego widowiska sportowego.

Hegemon Mysłowice

facebook instagram youtube email