Zawodnicy z Mysłowic mają teraz chwilę wolnego, ale to nie dotyczy wszystkich. Zawodnik pierwszej linii młyna Arkadiusz Czech dostał powołanie do kadry narodowej do lat 20 i w dniach 11-20 listopada będzie brał udział w Mistrzostwach Europy U-20, które odbędą się w czeskiej Pradze.

To wielkie wyróżnienie dla młodego zawodnika, który w tym sezonie pokazał się z bardzo dobrej strony. Arkadiusz Czech ma za sobą już kilka zgrupowań kadry do lat 20, na których zaprezentował się z dobrej strony, co zaowocowało powołaniem na Mistrzostwa Europy. Młody Hegemon w Pradze zmierzy się z najlepszymi rówieśnikami z Europy i będzie miał okazję zaprezentować swoje umiejętności na międzynarodowej arenie.

Cały zespół z Mysłowic jest dumny i trzyma mocno kciuki za kolegę z drużyny. Trener Marek Odoliński, jest dumny z osiągnięcia swojego podopiecznego i życzy mu powodzenia na mistrzostwach.

– To fantastyczna wiadomość dla Arkadiusza i dla naszego klubu. To dowód na to, że nasza praca przynosi efekty. Arkadiusz jest bardzo ambitnym i pracowitym zawodnikiem, który zasłużył na to powołanie. Jestem pewien, że pokaże się z dobrej strony na mistrzostwach i że będzie cennym zawodnikiem dla naszej reprezentacji – powiedział Odoliński.

O wynikach i grze Arkadiusza Czecha będziemy na bieżąco informować na Facebooku.

Niestety do wąskiego składu reprezentacji nie dostał się Grzegorz Soporski, który wcześniej brał udział w zgrupowaniach.

Hegemon Mysłowice

facebook instagram youtube email