Masz ochotę na niezapomnianą przygodę w wakacje? Chcesz spróbować czegoś nowego i ekscytującego? A może po prostu lubisz aktywnie spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi?

Jeśli tak, to mamy dla ciebie fantastyczną wiadomość!

Klub Rugby Hegemon Mysłowice wraz z miastem Mysłowice przez całe wakacje organizują darmowe treningi dla małych i dorosłych zawodników.

Rugby to sport pełen pasji i emocji. Nie ma nic lepszego niż poczuć się częścią zespołu, który walczy o każdy metr boiska, o każdą piłkę i o każdy punkt. Rugby to sport, który uczy szacunku, dyscypliny i współpracy. Niektórzy uważają, że rugby jest niebezpieczne i kontuzjogenne. Ale to nie jest prawda.

Owszem, rugby niesie ze sobą pewne ryzyko urazów tak jak każdy inny sport kontaktowy. Nie da się uniknąć stłuczeń, zadrapań czy siniaków. Ale rugbyści z Mysłowic uspokajają, że większość kontuzji w rugby jest łagodna i nie wymaga długiej rekonwalescencji. Dodają, że w rugby jest wiele zasad i przepisów, które mają na celu zapewnić bezpieczeństwo zawodnikom, przykładem jest, chociażby zakaz szarżowania przeciwnika powyżej linii ramion.

Przyjdź na darmowy trening

Wakacyjne bezpłatne treningi z Hegemonem Mysłowice to wyjątkowa okazja, aby poznać ten niesamowity sport, który łączy w sobie siłę, zręczność, współpracę i zabawę.

Nie musisz znać przepisów gry, nie musisz się być szybki jak Usain Bolt. W rugby znajdzie się miejsce dla każdego. Może się okazać, że to, co według Ciebie jest przeszkodą, na boisku może okazać się Twoją zaletą!

Nie musisz się martwić o nic! Treningi są bezpłatne, bez zapisów i jakichkolwiek zobowiązań. Wystarczy, że przyjdziesz i spróbujesz!

DARMOWE TRENINGI RUGBY DLA DZIECI:
Treningi dla dzieci to świetna zabawa i nauka pod okiem profesjonalnych trenerów. Dzieci będą rozwijać swoje umiejętności motoryczne, koordynację, szybkość i wytrzymałość. Będą też poznawać podstawy rugby (bez kontaktu) i grać w mini-mecze.

Treningi odbywają się w środy o godz. 17:00 i w piątki o godz. 17:30. W środy dzieci ćwiczą pod okiem trenera przygotowania motorycznego a w piątek pod okiem trenera rugby.

Zapewniamy sprzęt i opiekę. Ty tylko zabierz ze sobą strój sportowy i uśmiech!

DARMOWE TRENINGI RUGBY DLA SENIORÓW:
Treningi dla seniorów to idealna propozycja dla tych, którzy chcą spróbować rugby lub wrócić do niego po przerwie. Nie ważne, czy masz 18, czy 40 lat, czy masz jakiekolwiek doświadczenie lub nie. Ważne, że masz ochotę na dobrą zabawę i integrację.

Treningi odbywają się w środy i piątki o godz. 19:00.

Na treningach poznasz zasady, technikę i taktykę gry. Nie bój się kontaktu! Rugby jest sportem bezpiecznym i fair-play, jeśli przestrzegasz zasad i słuchasz trenera.

Trenowanie rugby może być także źródłem wyzwań i motywacji do osiągania lepszych wyników.

Sam się przekonaj!

Przyjdź na darmowy trening i obudź w sobie Hegemona!

trenuj z Hegemonem


Zajęcia dzieci i seniorów odbywają się na Stadionie Rugby Wesoła przy ul. Sportowej 2 w Mysłowicach.

Hegemon Mysłowice

facebook instagram youtube email