6 maja o godzinie 14:00 Hegemon Mysłowice rozegra swój ostatni domowy mecz fazy zasadniczej w pierwszej lidze rugby. To spotkanie XIII kolejki I ligi rugby 2022/2023.

Rugbyści z Mysłowic raczej tego sezonu nie zaliczą do udanych, jednak należy pamiętać, że są beniaminkiem, a ten musi zapłacić frycowe. Co nie zmienia faktu, że Hegemoni za każdym razem na boisku zostawiają kawał swojego serca i zdrowia, dlatego też i tym razem przed fanami rugby emocjonujące widowisko, którego nie można przegapić.

– Zapraszamy serdecznie na trybuny, mamy nadzieję, że w końcu dopisze nam piękna pogoda. Zachęcamy do stworzenia razem z innymi niesamowitej atmosfery na trybunach. Pokażmy naszym rywalom, że Hegemon Mysłowice to nie tylko drużyna, ale też wspaniała społeczność. – zaprasza prezes mysłowickiego klubu, Tomasz Penkal.

Zapraszamy na mecz, który odbędzie się w sobotę 6 maja o godzinie 14:00 na Stadionie Rugby Wesoła w Mysłowicach (ul. Sportowa 2). Wstęp wolny.

Hegemon Mysłowice - Sparta Jarocin

Piknik sportowy i dodatkowe atrakcje

Hegemon zaprasza rodziny do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Już od godziny 11:00 na aktywnych kibiców będą czekać mysłowiccy zawodnicy, którzy dzięki wsparciu finansowemu miasta Mysłowice przygotowali szereg atrakcji na rugbowym pikniku. Rodziny będą miały okazję wziąć udział w wielu ciekawych aktywnościach sportowych nawiązać nowe znajomości i poczuć ducha sportowej rywalizacji, a dla najlepszych będą czekać nagrody i gadżety klubowe.

Tradycyjnie meczowi mysłowickich rugbystów będzie towarzyszyć szereg atrakcji dla całej rodziny. Nie zabraknie dmuchańców, waty cukrowej, popcornu i kiełbasek z grilla.

Hegemon Mysłowice

facebook instagram youtube email